Met de Maison Berger Autodiffuser Estivale Fruity Sun (ook wel bekend als Soleil Fruité) haal je de zon in je auto. Deze diffuser is speciaal ontworpen voor liefhebbers van vrolijke, fruitige en exotische geuren die elke rit willen omtoveren tot een mini-vakantie. De goudkleurige behuizing uit de Estivale-lijn is voorzien van een verfijnd opengewerkt patroon, waardoor het parfum optimaal kan stromen terwijl de diffuser prachtig glanst op je dashboard.
Het parfum Fruity Sun (Soleil Fruité) opent heerlijk zoet en sappig, gaat over in een elegant bloemenboeket en laat een warme, comfortabele basis achter in je auto. De geur is zorgvuldig opgebouwd uit drie lagen (de geurpiramide):
In tegenstelling tot traditionele geurhangers of vloeibare parfums die kunnen lekken en je dashboard kunnen beschadigen, maakt Maison Berger gebruik van een gepatenteerd keramisch tablet. Dit tablet is doordrenkt met het parfum en geeft de geur heel geleidelijk af via de luchtstroom van je ventilatie. Hierdoor blijft de intensiteit stabiel en subtiel. Is het tablet na enkele weken uitgewerkt? Dan vervang je het geursteentje heel eenvoudig door een nieuwe navulverpakking, terwijl je de prachtige diffuser gewoon blijft gebruiken.
Bevestiging: Universele clip voor ventilatieroosters (beschadigt het rooster niet).
Geurduur: Circa 4 tot 6 weken per tablet.
Plaatsing: Open de diffuser, placeer het keramische tablet erin en sluit de behuizing. Schuif de clip op het ventilatierooster van je auto.
Intensiteit regelen: Je kunt de sterkte van de geur heel eenvoudig zelf doseren. Wil je een intensere geurervaring? Zet de autoventilatie dan een standje hoger of zet de verwarming/airco aan. De warme of koude luchtstroom activeert het parfum direct.
Ons assortiment auto diffusers van Maison Berger
Ons assortiment navullingen voor de auto diffusers