Breng de moestuin naar je eettafel Met deze unieke STAUB cocotte in de vorm van een gele paprika haal je het hele jaar door de zon in huis. Dit kleine kunstwerkje uit de populaire 'moestuinserie' van STAUB is met oog voor detail ontworpen en lijkt zo uit de tuin te komen. Het is de perfecte manier om gerechten op een speelse en kleurrijke wijze te presenteren.
Veelzijdig en functioneel keramiek Hoewel het ontwerp betoverend is, is deze cocotte ook zeer praktisch in gebruik. De schaal is gemaakt van hoogwaardig keramiek met een duurzame glazuurlaag, waardoor hij uitermate geschikt is voor gebruik in zowel de oven als de magnetron. Met een inhoud van 450 ml is hij ideaal voor het bereiden en serveren van individuele porties, zoals een romige paprikasoep, een gegratineerd bijgerecht of een hartig groentegerecht.
Gemak in de keuken Na het koken kan de cocotte direct op tafel worden gezet als decoratieve serveerschaal. Dankzij de gladde binnenzijde is de schaal eenvoudig te reinigen en hij is bovendien volledig vaatwasmachinebestendig. Of je nu een uitgebreid diner geeft of een gezonde lunch bereidt, deze gele paprika cocotte zorgt gegarandeerd voor een glimlach bij je gasten.
Uniek design: Natuurgetrouwe vorm van een gele paprika.
Inhoud: 450 ml – perfect voor eenpersoonsporties of bijgerechten.
Hoogwaardig materiaal: Duurzaam keramiek met glazuurlaag.
Hittebestendig: Geschikt voor oven en magnetron.
Onderhoudsvriendelijk: Volledig vaatwasmachinebestendig.
Afmetingen: Ø 11 cm (Productbreedte 12 cm, hoogte 13 cm).