Met de Euroscrubby wordt schoonmaken een stuk eenvoudiger en duurzamer. Dit sponsje is speciaal ontworpen om hardnekkig vuil te verwijderen zonder het oppervlak te beschadigen. De Euroscrubby is gemaakt van katoen dat is behandeld met een speciale, veilige coating die zorgt voor die typische scrub-structuur. Het is de ideale vervanger voor de ouderwetse stalen schuursponsjes die vaak krassen achterlaten.
Duurzaam en Hygiënisch
Een groot voordeel van de Euroscrubby is de lange levensduur. Waar een standaard sponsje na een week vaak al aan vervanging toe is en nare geurtjes krijgt, blijft de Euroscrubby maandenlang fris. Na een flinke schoonmaakbeurt stop je hem simpelweg in de bovenste lade van de vaatwasser of gooi je hem mee in de wasmachine. Hierdoor is hij niet alleen beter voor je portemonnee, maar ook voor het milieu.
-
Keuken: Perfect voor het reinigen van gietijzeren pannen, keramische kookplaten, rvs-wastafels en aardappelen of wortels.
-
Badkamer: Verwijdert moeiteloos zeepresten van glazen douchewanden en kalk van tegels.
-
Buitenshuis: Ideaal voor het schoonmaken van tuinmeubilair, gereedschap of zelfs de velgen van je auto.
-
Unieke designs: De Euroscrubby is verkrijgbaar in verschillende vrolijke kleuren en patronen (levering assorti).
Gebruiksadvies & Onderhoud
-
Gebruik: Gebruik de Euroscrubby altijd met een beetje water en eventueel een drupje mild afwasmiddel.
-
Reinigen: Voor een optimale hygiëne raden wij aan de Euroscrubby wekelijks mee te wassen in de vaatwasser (bovenrek) of in de wasmachine.
-
Let op: Hoewel de Euroscrubby veilig is voor bijna alle oppervlakken, raden we aan om bij extreem kwetsbare hoogglans oppervlakken eerst een klein hoekje te testen. Ook zijn ze Niet geschikt voor koekenpannen met een PTFE-laag
Tip van Marc:
Ik krijg in de winkel vaak de vraag hoe je die mooie Demeyere Alu Pro pannen met Ceraforce laag het beste schoonhoudt. De Euroscrubby is daarvoor mijn geheime wapen! Wat ik vaak als tip geef: gebruik de Euroscrubby om de onzichtbare vetresten en eiwitten te verwijderen die na het bakken op de keramische laag achterblijven. Als je deze laat zitten en de volgende keer weer verhit, 'branden' ze in en verliest de pan zijn antiaanbakvermogen. Omdat de Euroscrubby krachtig reinigt maar absoluut niet krast, houd je de Ceraforce-laag perfect glad en schoon zonder deze te beschadigen. Zo bakken je eitjes en pannenkoeken na maanden nog steeds even soepel door de pan als op de eerste dag!
❌ Let op: Kleuren en patronen kunnen variëren, levering vindt plaats volgens voorraad.
❌ Niet geschikt voor gelakte en gepolijste oppervlakken.
❌ Niet geschikt voor koekenpannen met een PTFE-laag